Představujeme držitele značky Český výrobek - garantováno PK ČR

Můžete představit Vaši společnost?

Některé české podniky patří ve svém oboru k nejstarším v Evropě. K těmto podnikům se řadí i náš ryze český potravinářský a škrobárenský výrobce firma Amylon, a.s.

Tradice naší firmy sahá až do roku 1891, ale samotný vznik se datuje k roku 1912, kdy byla založena akciová společnost Amylon se sídlem v Ronově nad Sázavou, která je v současné době dceřinou společností Amylon, a.s. Havlíčkův Brod.

Amylon, a.s. je tradiční výrobce kvalitních průmyslových a balených potravinářských výrobků a surovin.

 

Výroba produktů

Balené výrobky zahrnují několik výrobních skupin (pudingy, moučné směsi, škroby, ochucené cukry a prášky na pečení, BIO výrobky), které jsou expedovány do velkoobchodů, nezávislého prodeje a do obchodních řetězců u nás a v zahraničí. Ve výrobě zpracováváme vlastní pšeničný škrob a řadu surovin z oblasti Vysočiny, tím garantujeme velmi dobrou kvalitu našich výrobků. Systém kvality je certifikován normou IFS.

 

Průmyslová výroba

Výrobní sortiment firmy Amylon, a.s. zahrnuje výrobu pšeničného škrobu, lepku, škrobového sirupu a maltodextrinu. Zde jsme navázali na stoleté výrobní zkušenosti při použití nejnovějších evropských škrobárenských technologií. Tyto výrobky vyrábíme v konvenční i v BIO kvalitě. Specializujeme se jak na potravinářskou výrobu a prodej škrobu, tak na průmyslový škrob. Proto je doplňující skupinou výroba lepidel, dextrinů a modifikovaných škrobů. Tato výroba je striktně oddělena od výroby potravinářské. Systém kvality je certifikován normou ISO 22000 a FSSC 22000.

 

 

Otázka č. 2

Proč jste se rozhodli právě pro značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR?

Našim cílem je dodávat zákazníkům kvalitní české výrobky. Potravinářská komora ČR je vnímána jako záruka kvality, proto jsme se nemohli rozhodnout jinak, než právě pro značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR.

 

Otázka č. 3

Co od značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR očekáváte?

Od značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR očekáváme, že bude stále vnímána v očích zákazníka jako záruka kvality pro tuzemské výrobky.

 

 

Otázka č. 4

Kolik a jaké Vaše výrobky značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR získaly?

Značka byla udělena pro produkty ze skupin (pudingy, moučné směsi a škroby).

 

Kde může zákazník tyto výrobky koupit?

Naše výrobky je možné zakoupit na internetovém e-shopu www.amylon.cz, dále v obchodních řetězcích a maloobchodní nebo nezávislé obchodní síti.

 

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Puding s příchutí vanilka, čokoláda, malina, jahoda, karamel, banán

Bramborové knedlíky

Bramborové těsto

Jemné knedlíky

Jemný bramborový škrob

 

 

Vizitka společnosti - kontakt

Amylon, a.s

Švermova 117, 580 36 Havlíčkův Brod

tel.: +420 569 430 311

fax: +420 569 422 407

e-mail: amylon@amylon.cz

web: www.amylon.cz

 

 

Galerie: 
Autor: 
Potravinářská komora České republiky