Představujeme držitele značky "Český výrobek - garantováno Potravinářskou komorou ČR" – Krajči plus s.r.o.

Můžete představit Vaši společnost?

Jsme výrobní firma s více než dvacetiletou tradicí, na tuzemském trhu působíme již od roku 1995. Hlavní náplní našeho výrobního programu jsou klasické hospodské brambůrky a slané snacky, ale mezi nabízené produkty patří také pekařské tyčinky a suché plody.

Klasické smažené bramborové lupínky jsou vyráběny unikátní moderní technologií, přesto zůstává proces výroby závislý na velkém podílu ruční práce. Všechny produkty vyrábíme dle aktuálních objednávek, a tak můžeme zaručit, že zboží je pro zákazníka připraveno vždy čerstvé. Potřeby a požadavky zákazníků jsou pro nás nejdůležitější, takže se snažíme, aby naše produkty byly opravdu kvalitní a chutné a z reakcí zákazníků vidíme, že se nám to daří.

Firma se zabývá nejen výrobou, ale i distribucí svých vlastních výrobků po celé České republice a na Slovensku, vlastní svůj vozový park a disponuje skladovým zázemím.

Proč jste se rozhodli právě pro značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR?

V dnešní době je nabídka potravinářských výrobků na trhu opravdu široká. Spousta lidí má zájem o české a kvalitní produkty, ale jen těžko se v nepřeberném množství výrobků na trhu orientuje. Pro značku Český výrobek jsme se rozhodli, abychom naše brambůrky od ostatních odlišili a zviditelnili je. Chceme vzbudit zájem u zákazníků, kteří chtějí kupovat kvalitní české výrobky a podporovat tak svým nákupem české výrobce.

Co od značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR očekáváte?

Doufáme, že značka Český výrobek nám pomůže odlišit se od ostatních výrobků na trhu a pomůže nám deklarovat český původ, kvalitu a tradici, se kterou jsou naše brambůrky vyráběny. Chceme, aby se spotřebitelé mohli na kvalitu našich produktů spolehnout.

 

Kolik a jaké Vaše výrobky značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR získaly?

Značku Český výrobek máme zatím pro nejprodávanější produkt – Cyrilovy brambůrky solené o různé gramáži. 

 

Kde může zákazník tyto výrobky koupit?

Počet prodejních míst k dnešnímu dni přesahuje 2000. Prodejní síť je nejhustší na Moravě, ale firma expanduje do celé České republiky. V květnu roku 2015 byla založena slovenská obchodní firma KRAJČI plus SK s.r.o., která distribuuje naše výrobky také na Slovensku.

Výrobek je dodáván do sítí prodejen (Billa, Sklizeno, Hruška, Coop, Lagardere…), do mnoha velkoobchodů s potravinami a nápoji (Astur&Quanto, Rosa, Benstar, JIP, Winelife, Lesko, VRTAL…) a napřímo jsou zásobováni i malí podnikatelé – restaurace, bary, bufety, obchůdky.

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

Cyrilovy brambůrky solené 100 g
Cyrilovy brambůrky MAXI solené 180 g

Vizitka společnosti – kontakt

Krajči plus s.r.o.
Divnice 140, 763 21 Slavičín
tel.: +420 577 132 519
web: www.krajci.cz

 

 

Galerie: 
Autor: 
Potravinářská komora České republiky