Prezentace držitelů značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

 

Můžete představit Vaši společnost? (historie, sortiment, vize do budoucnosti…)

Společnost Intersnack a.s. je výrobce slaných snacků. Nabízí širokou škálu výrobků již od roku 1993. Mezi nabízené produkty patří bramborové lupínky a snacky, křupky, slané pečivo a oříšky. V portfoliu jsou značky Bohemia- lídr českého trhu segmentů chipsů, Canto- lídr českého trhu z hlediska prodejů arašídových křupek, ale také Pom-Bär a Chio.

 

Patříme pod mateřskou společnost Intersnack Group se sídlem v Düsseldorfu je předním výrobcem drobných pochoutek. Po celé Evropě má 16 dceřiných společností. 26 výrobních závodů a 6000 zaměstnanců.  Společnost klade důraz na nejvyšší standardy kvality – od použitých surovin až po výsledný výrobek v atraktivním obalu. Výrobky společnosti Intersnack se prodávají ve více než 70 zemích.

 

Z mezinárodní zkušenosti čerpáme při výrobě v našich továrnách v Hradci Králové a Choustníku v okrese Tábor. Naším každodenním cílem je vyrobit produkt vyhovující našim vysokým standardům kvality a chuťi. Tím dokážeme zaručit po léta stejný zážitek všem našim spotřebitelům napříč všemi segmenty. V České a Slovenské republice zaměstnáváme přes 400 zaměstnanců.

 

Jsme si vědomi své zodpovědnosti vůči životnímu prostředí i vůči společnosti. Proto neustále apelujeme na své podniky, kolegy i partnery, aby dodržovali nejvyšší možné standardy, a to jak na mezinárodní, tak regionální a místní úrovni. Abychom dostáli svým závazkům v oblasti životního prostředí a společnosti, vytyčili jsme si několik ambiciózních cílů v klíčových oblastech, jako je pěstování surovin, výroba a přeprava.

 

Proč jste se rozhodli právě pro značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR?

Značku Český výrobek jsme získali na tradiční produkty značky Canto.

 

Canto produkty jsou vyráběny v Hradci Králové již více než 20 let. Spotřebitelé tuto informaci často ani netuší, proto bychom rádi spotřebiteli komunikovali původ zboží na obale a to nejen z hlediska místa výroby, ale také původu použitých surovin. Každý spotřebitel se v dnešní době pídí po informaci, odkud samotný produkt pochází a z čeho je vyroben.

 

Naše produkty jsou v Královehradeckém kraji od počátku vyráběny dle tradiční receptury s vysokým důrazem na kvalitu surovin, které nám právě domácí prověření dodavatelé mohou zaručit. Chceme tak dát najevo fakt, že stabilní kvalita surovin a dlouhodobé budování vzájemných dodavatelsko- odběratelských vztahů je důležitou součástí finálního výrobku a také hodnot, které jako firma zastáváme.

 

Co od značky Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR očekáváte?

Tato značka je deklarací naší neustálé snahy vyrábět produkty z kvalitních surovin dle tradiční receptury. Od značky očekáváme hlavně to, že bude sloužit jako pomocník při orientaci spotřebitele na regále.

 

Značka je známkou důvěry, kterou může spotřebitel vložit do původu surovin. To je pro nás velmi důležité v prezentaci našich produktů a budování vztahu s našimi spotřebiteli.

 

Kolik a jaké Vaše výrobky značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR získaly?

Značku Český výrobek nesou produkty značky Canto a to z řady Hradeckých krátkých a Hradeckých dlouhých tyčinek.

 

Kde může zákazník tyto výrobky koupit?

Naše produkty k zakoupení na maloobchodním trhu v hypermarketech, supermarketech i menších prodejnách.

 

Seznam výrobků se značkou Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR

  • Canto Hradecké tyčinky Kmín a sůl
  • Canto Hradecké tyčinky Makové
  • Canto Hradecké tyčinky Ďábelské
  • Canto Hradecké tyčinky krátké sýrové
  • Canto Hradecké tyčinky krátké grahamové
  • Canto Hradecké tyčinky krátké kmínové

 

 

 

Vizitka společnosti - kontakt

INTERSNACK, a.s.

Adresa: Choustník 164, 39118 Choustník

tel:+420 381 962 149

fax:+420 381 592 438

www.intersnack.cz

 

Galerie: 
Autor: 
Potravinářská komora České republiky